Umman-usc120-stationary-concrete-plant-2-2

UMMAN A.Ş, müşteri odaklı çalışmaları, sektör de adını duyurmuş olması, her bir satıştan sonra yedek parça desteği ve müşteri ile aile kurma beceresi sayesinde Türkiye’nin her yerinde ses getirmeye devam ediyor.

Saatte 120 metre küp ve üzeri beton üretimi yapan makinelerimizin bir yenisi Osmaniye de devreye alındı.  Sabit 120 m³/h beton santrali, deprem felaketinden etkilenmiş olan Osmaniye ilimizin, UMMAN A.Ş’nin  üretmiş olduğu makineler ile beton ihtiyacını karşılamak ve yardım eli uzatmak için yerini aldı.

Sabit 120 m³/h beton santrali, 3 m³ mikseri, kolay otomasyon sistemi, müşterinin isteği üzerinde standartlarının üzerine çıkan bunker sayısı ile büyük projeleriniz için kullanıma uygundur. Sabit Beton Santralleri esnek yapısı sayesinde kullanıcı ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Sabit Beton Santrali inşaat sektöründe maksimum performans sağlaması ve UMMANMAK makineleri olarak 120 metre küp beton santralinde 140 metre küpe kadar beton üretimi sağlaması ne kadar güçlü şaseye ve miksere sahip olduğumuzun göstergesi olarak piyasa da fazlasıyla adından söz ettirmektedir.

Osmaniye ilimizin seçmiş olduğu Sabit 120 m³/h beton santrali ile UMMANMAK ailesine katıldı. Daha fazla yol, inşaat, köprü, hava alanı yaratmak istiyorsanız makinelerimiz ile tanışabilirsiniz. Her türlü beton ihtiyacınız da Umman Beton Santralleri yanınızda.

 

Makalemizi Paylaşabilirsin:
Facebook
Twitter
LinkedIn