Beton Parke ve Briket Makinası
Tüm Parke ve Briket Üretimi Projeleriniz İçin Optimum Çözüm...
parke-example

Beton Parke ve Briket Makinası

UMMAN MAKİNA altında kurulan marka (umman  Beton Parke ve Briket Makinaları İmalatı) konusunda Türkiye ve Dünya’da ihtiyaç sahiplerine ulaşmak amacıyla kurulmuştur.
Firmamızın ana faaliyet alanı çeşitli şekil ve ebatlarda parke taşı, bordür, briket, karo taşı gibi ürünleri üreten makinelerin imalatıdır. Bu makineler agrega bunker ve tartım üniteleri, beton karıştırıcıları, konveyör bantları ile birlikte tam teşekküllü birer beton blok üretim tesisleridir.

Umman Makina tüm makina ve yardımcı ekipmanlarının imalatında kendi sektörlerinde öncü firmaların yüksek kaliteli ürünlerini kullanmaktadır. Yarım asrı aşan tecrübe ve bilgi birikimini kaliteli hammadde ve işçilikle harmanlayan Umman Makina, uzun yıllar sorunsuz ve tam randımanla çalışacak makinelerimiz ve ürünlerimiz CE .ISO 9001 2008.TSE, OHSAS güvencesi altında üretmektedir. Umman Makina’nın müşterilerine sunduğu beton parke üretim tesisi çözümleri tam otomatik makina, yarı otomatik makina ve manuel makina seçeneklerini içermektedir. Tüm bu makinalar hidrolik sistemle çalışmaktadır. Tam otomatik makineleri ihtiva eden beton parke üretim tesislerinde, tesisin her ünitesi birbirine bağlıdır ve bilgisayar kontrollü otomasyon sistemiyle işletilmektedir.
Sektördeki lider beton blok makine üreticilerinden biri olan Umman Makina, bünyesinde barındırdığı mühendislerin ve nitelikli elemanların da gayretleriyle, üstün kaliteli ve uygun fiyatlı, müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan üretim felsefesini sürdürür ve sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle kendisini ve ürünlerini sürekli yeniler ve geliştirir.

UmmanBlok Makina, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak saptama ve karşılama gayesini, özelleştirilebilir çözümler sunarak gerçekleştirir. Her kapasiteye ve ihtiyaca uygun beton blok üretim tesisleriyle, yatırımların en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. 45 i aşkın ülkede hizmet veren Umman Makina’nın hedefi, müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçen ürün ve hizmetleriyle dünyada adını duyurmaktır.

Umman Makina olarak  tüm ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklamıştır. Ürünlerinin ve sistemlerinin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarının sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanır. Şirketimiz bünyesinde daima mükemmel kalitede ürün çıkarmayı ve kaliteyi artırma amacında olan Umman Makina  servis ağı ve yedek parça güvencesi ile siz değerli müşterilerimizin kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarını anında ve hızlı bir şekilde karşılayarak ve zamanında üretim yaparak sizlerin önerileri ve talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini geliştirme amacındadır.

NEDEN UMMANBLOK MAKİNA?

Bünyesinde barındırdığı teknik ekip ve müşteri odaklı vizyonu ile Sanayide 45 yılı aşkın edinmiş olduğu tecrübeyi her türlü makina aksam ve teknolojik bilgisini sahada uygulayabilir olması . sektörün ihtiyaçlarına çözüm bulabilmesi ve bu çözümleri sahaya taşıyabilmesi yönünden Umman Makina tercih ediliyor.

SAĞLAM VE DAYANIKLI

Umman Parke ve Briket Makinaları en dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

DÜNYA STANDARTLARINDA TASARIM

Dünya genelinde benimsenmiş olan CE standartlarında tasarlanan ürünlerimiz, kalite ve dayanıklılığı ile sektörün en fazla kullanılan iş araçlarıdır.

GENİŞ YELPAZEDE ÜRETİM OLANAĞI

Umman Parke ve Briket Makinaları ile Çim Taşı, Briket, altıgen parke taşı, bordür taşı, kilitli parke taşı gibi birçok farklı ürün üretebilirsiniz.

Beton-Parke-Briket-Makinasi-Umman-2
parke-example

Video

Galeri

Kurulan parke ve briket makinalarımızın bazı fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve referanslar için satış ekibimizle geri arama yada talep formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen +90 312 394 19 90‘ü arayabilirsiniz. Bize Mail ile ulaşmak isterseniz [email protected] adresine e-mail gönderebilir ya da talep formunu doldurabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın

Geri Arama

En Kısa Sürede Size Dönüş Yapalım

umman-logo

Bilgi Talep Formu

Satış Ekibimiz sizlere bilgi vermek için en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

umman-logo