Sabit Beton Santralleri

Sabit Beton Santralleri

Sabit Beton Santralleri, Kalıcı olarak yapılacak beton uygulamalarında, maksimum verim ve performans esas alınarak seri üretimde, yüksek kalite beton üretimi için tasarlanmıştır. 

USC 60 (60 m³) Sabit Beton Santralleri

70 m³/s Kapasite’ye Kadar Çıkabilen Performanslı Seri

USC 100 (100 m³) Sabit Beton Santralleri

110 m³/s Kapasite’ye Kadar Verim Verebilen Sabit Serisi.

USC 120 (120 m³) Sabit Beton Santralleri

120 m³/s Kapasiteli Ekonomik Çözüm

Sabit beton santrali Mobil beton santrali ve kompakt beton santrallerine göre daha büyük, proje sahasında sabit bir şekilde kalan, daha yüksek kapasiteli santrallerdir. Bu santral tesisinin içerisinde çimento silosu, Beton Karıştırıcı mikser, agrega bunkeri ve besleme sistemleri bulunur.

Sabit beton santrali genellikle uzun dönemli beton ihtiyacları için kullanılır. Doğru şekilde bakımları yapılan, umman sabit beton santralleri uzun yıllar boyunca aynı verimliliği sağlayarak kullanılabilir. Kapasiteleri saatte 30 m3 ile 200 m3 arasında değişir.  UMMAN, yaklaşık 10 yıllık tecrübesiyle beton santrali imalatı yapmakta, Kalite ve verimliliği ile öne çıkmaktadır.

Sabit Beton Santrali Avantajları Nelerdir?

Sabit beton santralleri ticari beton üretimi yapan firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Sabit beton santralleri, mobil beton santrallerine göre, üretim kapasitesi bakımından daha yüksek beton üretme kapasitesine sahiptir. Eğer farklı sahalarda beton üretimi yapılmayacak ise sabit beton santralleri tercih edilmelidir.

Sabit Beton Santrali Fiyatları

Sabit beton santrali fiyatı santralin teknik özelliklerine, ihtiyaç duyulan kapasiteye ve isteniyorsa ekstra özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Üretim kapasiteleri saatte 30 m³ ile 200 m³ arasında değişen sabit beton santralleri genel olarak uzun dönemli veya yüksek kapasiteli işler için tercih edilmektedir. Sabit beton santrallerinin kapasitesi ve modeli yapılacak projenin ihtiyacına göre seçilmelidir. Bu konuda satış ekibimizden destek alabilir fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Sabit ve Mobil Beton Santrali Arasındaki Farklar Nelerdir?
  • Sabit ve Mobil beton santralleri arasındaki en belirgin fark; Mobil Beton santralleri genel olarak beton sektöründe bulunmayan fakat projeleri gereği beton üretmeyi tercih eden firmalar tarafından tercih edilmektedir. Sabit beton santrali ise üretim hacimleri daha yüksek sürekli olarak beton imalatı yapan sektör firmalarının tercihi olmaktadır.
  • Sabit beton santralleri daha büyük boyutlara sahiptir, dolayısıyla daha geniş alanlara ihtiyaç duyarlar. Mobil beton santralleri ise daha küçük alanda faaliyet gösterebilirler.
  • Mobil beton santrali tek bir tıra takılarak kolayca karayolu ile taşınabilirler.
  • Sabit Beton Santralleri Üretim hızı ve kalitesi bakımından mobil santrallere göre daha iyidir. Mobil santraller ise düşük hacimli beton üretimi için daha elverişlidir.
  • Sabit beton santrallerinin kurulumu, taşınması vb. aşamaları maliyetlidir. Mobil santraller ise proje sahasına geldikten 1  gün içerisinde faaliyete geçebilirler.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın