fbpx

Kompakt Beton Santrali

Kompakt Beton Santralleri, Mobil beton santrali ile Sabit beton santralinin avantajlarını bir arada bulunduran çok işlevsel beton santrali çeşididir. Kompakt beton santrali hem kolay bir şekilde kurulumu yapılabilen hem de yüksek kapasitede üretim yapabilen beton tesisleridir.

En belirgin avantajları; Maliyetinin diğer türlere nazaran oldukça düşük olması, Kara ve deniz nakliyesinde 1 veya 2 konteynerle kolay ve ekonomik nakliye, Kurulum için büyük tonajlı vinç gerektirmemesi, Kurulum için asgari düzeyde temel betonu gerektirmesi, Kurulumunun 1-2 gün gibi kısa sürede yapılabilmesi, Kullanımın sadeliğinden dolayı operatör gerektirmemesi, Yabancı ülkeler için en uygun ekonomik santral türü olmasıdır.

UC 60 Kompakt Beton Santrali

Bu tip beton santralleri konteyner şeklinde yada konteyner ile sevk edilecek şekilde üretilir. Yapısı itibari ile temel ve yükleme rampasına ihtiyaç duymaz.

UC 30 Kompakt Beton Santrali

Kompakt beton santralleri kovalı beton santrali olarak ta ifade edilebileceği gibi beton santrallerinin sahada fazla yer işgal etmemesi nakliyesinin çok kısa sürede ve ucuz olması için dizayn edilmiştir.
Menü