USC 120 Sabit Beton Santralleri
Orta Ölçek Projeler İçin Optimum Çözüm...
Saatte 120 m³ 'e Kadar Beton Üretimi
Çift Milli Mikser, Planet Mikser Seçeneği...
cift-milli

Çift Milli Mikser

mixer-car

120 m³/s

ÇATALHÖYÜK

USC120 (120 m³/s) Sabit Beton Santrali

USC 120 Sabit Beton Santralleri, 3 m3 Çift Milli Mikserle dolatılmış santral USC120 Sabit Beton Santrali, yüksek kapasiteli seri beton ve hazır beton üretimi için ideal bir seçenektir. Metropol şehirler ve büyük inşaat alanlarında tercih edilen bir modeldir.
Beton santrallerinin kurulumunda zemin (saha betonu ) giderlerini minumuma indirerek alt yapi giderlerini %90 oraninda azaltmayı hedeflemekteyiz.
Sabit Beton Santralleri

SAĞLAM VE DAYANIKLI ŞASE

Umman Beton olarak, yüksek dayanıklılık, kolay taşıma, hızlı kurulum, uzun ömürlü çalışma prensibine göre tasarlanmıştır

YÜKSEK KALİTELİ BİLEŞENLER

Beton santrallerimizde; kalitesini kanıtlamış global markalarının ekipmanlarını kullanıyoruz. Kullandığımız ekipmanların yedek parçaları, pazarlarda kolayca bulunabilmekte ve bu sayede üretiminizde minimum kesinti ve uzun süreli güvenilir çalışma ile devam ettirebilirsiniz.

DÜNYA STANDARTLARINDA TASARIM

Dünya genelinde benimsenmiş olan CE standartlarında tasarlanan ürünlerimiz, kalite ve dayanıklılığı ile sektörün en fazla kullanılan iş araçlarıdır.

KULLANICI DOSTU OTOMASYON

Santralin Kontrolü için Gerekli Otomasyon Yazılımı, Umman Beton Yazılım Ekibi Tarafından Sürekli Geliştirilip İyileştirilerek Müşterinin isteklerine En iyi Şekilde Cevap Verilmektedir.

Twin-Shaft-Mixer-Umman

3 m³/s Kapasiteli Çift Milli Mikser

Umman Çift Milli mikserlerine, proje ve uygulama gereksinimlerine göre 2 veya daha çok boşaltma kapağı, RCC üretimi için özel tasarım, yüksek basınçlı mikser içi yıkama, nem ve sıcaklık sensörü, vb gibi opsiyonel ekipmanlar monte edilebilmektedir.

İHTİYACINIZA ÖZEL ÇÖZÜMLER İÇİN "UMMAN BETON SANTRALLERİ"

120galvaniz

GALVANİZ BETON SANTRALLERİ

Santralinizin tamamını galvaniz ile kaplayarak daha uzun ömürlü bir santrale sahip olabilirsiniz.

Umman Beton santralleri olarak yeni geliştirmiş olduğumuz beton santrallerimiz ile tamamen müşterilerimizin kurulum maliyetlerini azaltmayı artan enerji ve yakıt giderlerinden %70 tasarruf etmelerini sağlamayı hedeflemekteyiz.

GERİ BESLEMELİ BETON SANTRALLERİ

Yükleme Rampasına ihtiyaç duymadan agrega yüklemesi yapılabilen geri beslemeli beton santrallerinde agrega tartımı da çok hızlı yapılarak zaman kaybı olmadan beton üretimi yapılabilmektedir.

Agrega Bunker Kapasitesi
bunker
(Yatay) 4x30 M³ / 6x40 M³
Agrega Taşıma Yöntemi
Umman-Bant
Taşıma Bandı
Kullanılabilir Silo Çeşitleri
yatay-dikey-silo-2
Yatay / Dikey Silo
Kullanılabilir Mikser Tipleri
Twin-Shaft-Mixer-2
Çift Milli Mikser
Nakliye / Taşıma
4-containera
4 Konteyner

Video

Galeri

Kurulan tesislerimizde çekilen USC 120 sabit beton santrallerinin bazı fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve referanslar için satış ekibimizle geri arama yada talep formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen +90 312 394 19 90‘ü arayabilirsiniz. Bize Mail ile ulaşmak isterseniz [email protected] adresine e-mail gönderebilir ya da talep formunu doldurabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın

Geri Arama

En Kısa Sürede Size Dönüş Yapalım

umman-logo

Bilgi Talep Formu

Satış Ekibimiz sizlere bilgi vermek için en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

umman-logo