1341. Cad (Eski 35. Cad) No: 71 İvedik Organize Sanayi / ANKARA

Mobil Kırma – Eleme Ünitesi

 Mobil Kırma – Eleme Ünitesi; Baraj, yol yapımı gibi proje işlerinde kurulan geçici ocakların proje bitiminde farklı bir sahaya taşınması gerekebilmektedir. Bu durum taşınabilir tesis konseptlerinin geliştirilmesi ihtiyacını doğurmuştur. Mobil gruplar sabit tesislere göre daha kolay taşınabildikleri için taşınma maliyetini önemli ölçüde düşürmektedirler. Ayrıca hızlı taşıma kolaylığı sayesinde proje taahhütlerinin kısa sürede yerine getirilmesinde ciddi bir avantaj sağlamaktadır.

 UMMAN BETON olarak tekerlekli yarı mobil ve paletli mobil grup seçenekleri ile müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. İmalatını yaptığımız kırıcı ve elekler sabit şasi üzerinde kullanılabildiği gibi yol standartlarının izin verdiği ölçüde mobil şasi üzerine de adapte edilebilmektedir. UMMAN BETON mobil grupları daha kısa sürede ve kolay kurulum avantajı sağlayan hidrolik ayaklar, katlanabilir konveyör ve bunker haznesi seçenekleri gibi kompakt çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Verimli bir tesis tasarımı için gereken mobil kırıcılar, mobil elekler veya aynı mobil şasi üzerinde hem kırma hem de eleme işlemlerini gerçekleştiren kapalı devre mobil kırma eleme grubu tasarımlarımız mevcuttur.

      Mobil Kırıcı Grupları bir kepçe yardımıyla ya da bir kamyonla beslenebilir. Bunun için kamyon besleme rampası ya da daha ufak bir kepçe besleme rampası yapılması yeterlidir. Yarı Mobil Gruplar düşük ilk yatırım maliyetleri ve bir çekici yardımıyla kolaylıkla çekilebilir olmalarıyla öne çıkmaktadır. Bununla beraber paletli mobil gruplar bir uzaktan kumanda yardımıyla herhangi bir çekici gereksinimine ihtiyaç duyulmadan ocak içinde hareket edebilme kabiliyetine sahiptir. Ocak alanından kırıcıya taşınan malzemelerin zamanla artan mesafelerden dolayı bir nakliye sorununa dönüşebilmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin taşıma masrafları artabilmektedir. Bu tecrübeden hareketle UMMAN çözüm olarak kolay ve hızlı yer değiştirebilir paletli mobil gruplar geliştirmiştir.

Teknik ÖzelliklerVideo
Özellik/Specification UMSYE
Bunker hacmi / Hooper Volume (m³) 7
Titreşimli Elek / Vibrating Screen (mm) 1200 X 3000 x 3
Besleme bantı / Feeding Conveyor (mm) 600 X 8000
Ürün bantları / Product Conveyor (mm) 500 X 4000 – 3 Adet/ea
Alt bant / Discharge Conveyor (mm) 600 X5000
A Ölçüsü / Dimension A (mm) 9800
B Ölçüsü / Dimension B (mm) 3800
C Ölçüsü /  Dimension C (mm) 1850

Tesis Talep Etmek isterseniz : Tesis Talep Formu

İletişim Kurmak isterseniz: iletişim Formu

Yedek Parça Talep Etmek isterseniz: Yedek Parça Talep Formu

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: