UMC 100 Mobil Beton Santralleri
Orta Ölçek işletmeler İçin Optimum Çözüm...
Saatte 100 m³ 'e Kadar Beton Üretimi
Çift Milli Mikser ile Yüksek Performans...
cift-milli

Çift Milli Mikser

mixer-car

100 m³/s

Asos

UMC 100 (100 m³/s) Mobil Beton Santrali

UMC 100 Mobil Beton Santralleri, 2 m³ Çift Milli Beton Mikseri ile Orta derece kapasitede beton ve hazır beton üretimi için ideal beton santrali seçeneğidir. Çimento silosu hariç tüm santralin bir şasede toplandığı kolay kurulum ve kolay taşınabilir özelliğe sahiptir. Aktif beton ihtiyacının istendiği şantiyeler için ideal bir seçenektir. 2 Çekici ile istenilen yere taşınabilmektedir.
UMC100-3

HIZLI KURULUM

Santralin parçaları sahada minimum işçilik ve çaba gerektirecek şekilde dizayn edilir. Santral 1 – 2 Gün içerisinde kurulup teslim edilir.

SAĞLAM VE DAYANIKLI MOBİL SANTRAL

UMC100 Mobil Beton santrali Çimento silosu hariç tüm santralin bir şase üzerinde toplandığı Son Derece Sağlam ve Dayanıklı Yapıya sahiptir.

KOLAY TAŞIMA

UMC 100 Mobil Beton Santrali; Tüm Ekipmanı ile brlikte sadece tek bir römorklu tır ile taşınabilir.Ürettiğimiz Tüm Mobil Beton Santralleri, dengeli ve güvenilir bir taşıma için çift aks ile üretilmektedir.

KULLANICI DOSTU OTOMASYON

Santralin Kontrolü için Gerekli Otomasyon Yazılımı, Umman Beton Yazılım Ekibi Tarafından Sürekli Geliştirilip İyileştirilerek Müşterinin isteklerine En iyi Şekilde Cevap Verilmektedir.

UMC-100-Kanban
Cift-Milli-Mikser-2022

Çift Milli Mikser ile Yüksek Performans

Umman mikserlerinde, proje ve uygulama gereksinimlerine göre 2 veya daha çok boşaltma kapağı, RCC üretimi için özel tasarım, yüksek basınçlı mikser içi yıkama, nem ve sıcaklık sensörü, vb gibi opsiyonel ekipmanlar monte edilebilmektedir.

Agrega Bunker Kapasitesi
Kare-Bunker (1)
(Kare) 4x20 M³
Agrega Taşıma Yöntemi
Umman-Bant
Taşıma Bandı
Kullanılabilir Silo Çeşitleri
yatay-dikey-silo-2
Yatay / Dikey Silo
Kullanılabilir Mikser Tipleri
Twin-Shaft-Mixer-2
Çift Milli Mikser
Nakliye / Taşıma
2cekici
2 Çekici

Video

Galeri

Kurulan tesislerimizde çekilen UMC 100  mobil beton santrallerinin bazı fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve referanslar için satış ekibimizle geri arama yada talep formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen +90 312 394 19 90‘ü arayabilirsiniz. Bize Mail ile ulaşmak isterseniz [email protected] adresine e-mail gönderebilir ya da talep formunu doldurabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın

Geri Arama

En Kısa Sürede Size Dönüş Yapalım

umman-logo

Bilgi Talep Formu

Satış Ekibimiz sizlere bilgi vermek için en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

umman-logo