UMC 30 Mobil Beton Santralleri
Küçük Ölçek Projeler İçin Optimum Çözüm...
Saatte 35 m³ 'e Kadar Beton Üretimi
Çift Milli Mikser, Planet Mikser Seçeneği...
cift-milli

Tek Milli / Planet / Pan Mikser

mixer-car

30 m³/s

Efes

UMC 30 (30 m³/s) Mobil Beton Santrali

UMC 30 Mobil Beton Santralleri, orta ölçek beton uygulamalarında, maksimum Verim ve Performans esas alınarak seri üretimde, yüksek kalite beton üretimi için tasarlanmıştır. Mobil beton Santralleri Farklı Lokasyonlarda minimum iş gücü ile beton üretimi yapılmasını sağlar. Santralinizi 2 Konteyner Halinde Yada 1 Çekici ile istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

SAĞLAM VE DAYANIKLI ŞASE

Umman Beton olarak, yüksek dayanıklılık, kolay taşıma, hızlı kurulum, uzun ömürlü çalışma prensibine göre tasarlanmıştır

YÜKSEK KALİTELİ BİLEŞENLER

Beton santrallerimizde; kalitesini kanıtlamış global markalarının ekipmanlarını kullanıyoruz. Kullandığımız ekipmanların yedek parçaları, pazarlarda kolayca bulunabilmekte ve bu sayede üretiminizde minimum kesinti ve uzun süreli güvenilir çalışma ile devam ettirebilirsiniz.

DÜNYA STANDARTLARINDA TASARIM

Dünya genelinde benimsenmiş olan CE standartlarında tasarlanan ürünlerimiz, kalite ve dayanıklılığı ile sektörün en fazla kullanılan iş araçlarıdır.

KULLANICI DOSTU OTOMASYON

Santralin Kontrolü için Gerekli Otomasyon Yazılımı, Umman Beton Yazılım Ekibi Tarafından Sürekli Geliştirilip İyileştirilerek Müşterinin isteklerine En iyi Şekilde Cevap Verilmektedir.

umman-mixers

Planet ve Pan Mikser Seçeneği

Umman mikserlerinde, proje ve uygulama gereksinimlerine göre 2 veya daha çok boşaltma kapağı, RCC üretimi için özel tasarım, yüksek basınçlı mikser içi yıkama, nem ve sıcaklık sensörü, vb gibi opsiyonel ekipmanlar monte edilebilmektedir.

Agrega Bunker Kapasitesi
Kare-Bunker (1)
(Kare) 2x4 M³
Agrega Taşıma Yöntemi
Umman-Bant
Taşıma Bandı
Kullanılabilir Silo Çeşitleri
yatay-dikey-silo-2
Yatay / Dikey Silo
Kullanılabilir Mikser Tipleri
Pan-2--2
Planet / Pan Mikser Seçeneği
Nakliye / Taşıma
2-konteyner-1-cekici2
2 Konteyner / 1 Çekici

Video

Galeri

Kurulan tesislerimizde çekilen UMC 30  mobil beton santrallerinin bazı fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve referanslar için satış ekibimizle geri arama yada talep formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın