UMC 120 Mobil Beton Santralleri
Büyük Ölçek Projeler İçin Optimum Çözüm...
Saatte 120 m³ 'e Kadar Beton Üretimi
Çift Milli Mikser ile Yüksek Performans...
cift-milli

Çift Milli Mikser

mixer-car

120 m³/s

Hattuşaş

UMC 120 (120 m³/s) Mobil Beton Santrali

3 m3 twinshaft mikserle dolatılmış UMC120 Mobil Beton Santralleri, yüksek kapasiteli seri beton ve hazır beton üretimi için ideal bir seçenektir. Aktif beton satışı için tercih edilen bir modeldir. Ergonomik ve modüler tasarımı ile kolay ve kısa kurulum süresi sunar.
UMC-120-1

HIZLI KURULUM

Santralin parçaları sahada minimum işçilik ve çaba gerektirecek şekilde dizayn edilir. Sahada az bir işçilik ile 1 – 2 Gün içerisinde kurulup teslim edilir.

YÜKSEK KALİTELİ BİLEŞENLER

Beton santrallerimizde; kalitesini kanıtlamış global markalarının ekipmanlarını kullanıyoruz. Kullandığımız ekipmanların yedek parçaları, pazarlarda kolayca bulunabilmekte ve bu sayede üretiminizde minimum kesinti ve uzun süreli güvenilir çalışma ile devam ettirebilirsiniz.

DÜNYA STANDARTLARINDA TASARIM

Dünya genelinde benimsenmiş olan CE standartlarında tasarlanan ürünlerimiz, kalite ve dayanıklılığı ile sektörün en fazla kullanılan iş araçlarıdır.

KULLANICI DOSTU OTOMASYON

Santralin Kontrolü için Gerekli Otomasyon Yazılımı, Umman Beton Yazılım Ekibi Tarafından Sürekli Geliştirilip İyileştirilerek Müşterinin isteklerine En iyi Şekilde Cevap Verilmektedir.

Çift Milli Mikser İle Yüksek Performans

Umman mikserlerinde, proje ve uygulama gereksinimlerine göre 2 veya daha çok boşaltma kapağı, RCC üretimi için özel tasarım, yüksek basınçlı mikser içi yıkama, nem ve sıcaklık sensörü, vb gibi opsiyonel ekipmanlar monte edilebilmektedir.

Agrega Bunker Kapasitesi
bunker
(Yatay) 4x20 M³
Agrega Taşıma Yöntemi
Umman-Bant
Taşıma Bandı
Kullanılabilir Silo Çeşitleri
yatay-dikey-silo-2
Yatay / Dikey Silo
Kullanılabilir Mikser Tipleri
Twin-Shaft-Mixer-2
Çift Milli Mikser
Nakliye / Taşıma
2cekici
2 Çekici

Video

Galeri

Kurulan tesislerimizde çekilen UMC 120  mobil beton santrallerinin bazı fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve referanslar için satış ekibimizle geri arama yada talep formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen +90 312 394 19 90‘ü arayabilirsiniz. Bize Mail ile ulaşmak isterseniz [email protected] adresine e-mail gönderebilir ya da talep formunu doldurabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın

Geri Arama

En Kısa Sürede Size Dönüş Yapalım

umman-logo

Bilgi Talep Formu

Satış Ekibimiz sizlere bilgi vermek için en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

umman-logo