1341. Cad (Eski 35. Cad) No: 71 İvedik Organize Sanayi / ANKARA

Kontrol Pano Otomasyonu

UMMAN BETON SANTRALLERİ KONTROL PANEO OTOMASYON PROGRAMLARININ YAZILIMLARI TAMAMEN, “HACETTEPE TEKNOKENT”TE BULUNAN YAZILIM FİRMAMIZ MÜHENDİSLERİ TARAFINDAN GELİŞTİRİLMEKTEDİR

Tüm dünyanın açık bir pazar haline geldiği günümüzün rekabetçi koşullarında üretimi hızlı, standart,güvenli, kaliteli ve verimli kılmak bir zorunluluk haline gelmiştir.  Endüstride bu zorunluluğun karşılığı her geçen gün daha sık karşılaştığımız otomasyon teknolojisidir.

Makina otomasyon uygulamaları için kullanılan PLC, HMI (insan makina arayüzü), inverter (motor hız kontrol cihazları), servo motor ve servo motor sürücüleri, soft starterler, endüktif  ve kapasitif sensör kontrolleri, solid state röleler, pinomatik, safety (güvenlik) switchleri, sensörler, röleler, scada gibi cihazlar bir araya gelerek makinelerin mümkün olduğunca az insan gücü ve minimum arıza ile kontrol edildiği sistemler  sağlarlar. Ayrıca verimliliğin artırılması, enerji tasarrufu, detaylı ölçüm ve raporlama da otomasyon sistemlerinin sunduğu avantajlardan bazılarıdır.

UMMAN BETON ailesi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, uzun ömürlü, kendini piyasada kanıtlamış markaların ürünlerini sunmakta ve her biri kendi alanlarında uzman ve deneyimli kadromuz ile PLC yazılım scada yazılım ve makine kontrol pano ihtiyaçlarınız için çözüm üretmekteyiz.

UMMAN BETON, Makine sektöründe, dünya pazarında önemli bir yere sahip olup, günümüz teknolojileri çerçevesinde siz değerli müşterilerimize en iyi imkan ve olanakları sunmaktadır. Gelişmekte olan tüm teknolojileri,  Hacettepe Teknokent ‘te bulunan firmamızın AR-GE departmanında, uzman ve deneyimli kadrolarımız ile takip etmekteyiz. Gelecek nesillere verimli ve daha teknolojik uygulamalar sunabilmek için çalışmakta ve daha şimdiden,  gelişen dünya pazarında önemli bir yer almaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
© Umman.Com.TR - 2018 Tüm hakları saklıdır...