UC 60 Kompakt Beton Santralleri
Orta Ölçek Projeler İçin Optimum Çözüm...
Saatte 60 m³ 'e Kadar Beton Üretimi
Çift Milli Mikser, Planet ve Pan Mikser Seçeneği...
cift-milli

Pan/Planet/Çift Milli Mikser

mixer-car

60 m³/s

UC 60 (60 m³/s) Kompakt Beton Santrali

UC 60’ın içerisinde sağlam ve dayanıklı bir şase bulunur. Bu şase sayesinde satın almış olduğunuz UC60 ürünü diğer modellere göre daha uzun ömürlü bir şekilde sizlerin olur. Aynı zamanda, Kolay taşınabilir, hızlı kurulabilir ve minimum işçilik ile hızlı bir şekilde sizlere hizmet sunabilir. Uzun süreli üretimler yapmak ve yaptığınız üretimlerde son derece kaliteli beton üretimi için uygundur.  UC 60’ler yapısı gereği bazı eklentileri de ihtiyaç duymamaktadır. O eklentiler ise; ‘’Temel ve yükleme rampasıdır.’’ Bunlara ihtiyaç duymadan hızlı ve profesyonel bir şekilde cihazınız çalışabilir.

kompakt-1

SAĞLAM VE DAYANIKLI ŞASE

Umman Beton olarak, yüksek dayanıklılık, kolay taşıma, hızlı kurulum, uzun ömürlü çalışma prensibine göre tasarlanmıştır

YÜKSEK KALİTELİ BİLEŞENLER

Beton santrallerimizde; kalitesini kanıtlamış global markalarının ekipmanlarını kullanıyoruz. Kullandığımız ekipmanların yedek parçaları, pazarlarda kolayca bulunabilmekte ve bu sayede üretiminizde minimum kesinti ve uzun süreli güvenilir çalışma ile devam ettirebilirsiniz.

DÜNYA STANDARTLARINDA TASARIM

Dünya genelinde benimsenmiş olan CE standartlarında tasarlanan ürünlerimiz, kalite ve dayanıklılığı ile sektörün en fazla kullanılan iş araçlarıdır.

KULLANICI DOSTU OTOMASYON

Santralin Kontrolü için Gerekli Otomasyon Yazılımı, Umman Beton Yazılım Ekibi Tarafından Sürekli Geliştirilip İyileştirilerek Müşterinin isteklerine En iyi Şekilde Cevap Verilmektedir.

kompakt-2
umman-mixers

Beton Karıştırma Mikserleri

Umman mikserlerinde, proje ve uygulama gereksinimlerine göre 2 veya daha çok boşaltma kapağı, RCC üretimi için özel tasarım, yüksek basınçlı mikser içi yıkama, nem ve sıcaklık sensörü, vb gibi opsiyonel ekipmanlar monte edilebilmektedir.

Genel Özellikleri

Agrega Bunker Kapasitesi
Kare-Bunker (1)
(Kare) 4x10 M³
Agrega Taşıma Yöntemi
kova
Kova
Kullanılabilir Silo Çeşitleri
yatay-dikey-silo-2
Yatay / Dikey Silo
Kullanılabilir Mikser Tipleri
Twin-Shaft-Mixer-2
Çift Milli / Planet / Pan Mikser Seçeneği
Nakliye / Taşıma
2-container
2 Konteyner

Video

Galeri

Kurulan tesislerimizde çekilen UC 60  Kompakt beton santrallerinin bazı fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve referanslar için satış ekibimizle geri arama yada talep formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen +90 312 394 19 90‘ü arayabilirsiniz. Bize Mail ile ulaşmak isterseniz [email protected] adresine e-mail gönderebilir ya da talep formunu doldurabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın

Geri Arama

En Kısa Sürede Size Dönüş Yapalım

umman-logo

Bilgi Talep Formu

Satış Ekibimiz sizlere bilgi vermek için en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

umman-logo