Saatte 100 m³ 'e Kadar Beton Üretimi
Çift Milli Mikser ile Yüksek Performans...
cift-milli

Çift Milli Mikser

mixer-car

100 m³/s

Sardes

UC 100 (100 m³/s) Kompakt Beton Santrali

4 Konteyner ile nakliye ve taşıması yapılabilen Kompakt 100 Kovalı Beton Santrali, Saatte 100 m³ beton üretebilmektedir. Agregayı miksere kova yardımı ile taşıyarak beton üretimi yapar.

kompakt-1

Kaliteli Kova ve Ray Kullanımı

Kovalı Beton santrallerinde agrega miksere kova yardımı ile ray üzerinde kayarak taşınmaktadır. UMMAN beton santralleri olarak en dayanıklı halat ve ray yapısı kullanarak kovalı beton santrali üretmektedir. Halat kopmalarına karşı imdat sensörleri kullanılmaktadır. Herhangi bir olumsuz durumda kovayı ray kitleyerek sabitlemektedir.

YÜKSEK KALİTELİ BİLEŞENLER

Beton santrallerimizde; kalitesini kanıtlamış global markalarının ekipmanlarını kullanıyoruz. Kullandığımız ekipmanların yedek parçaları, pazarlarda kolayca bulunabilmekte ve bu sayede üretiminizde minimum kesinti ve uzun süreli güvenilir çalışma ile devam ettirebilirsiniz.

KULLANICI DOSTU OTOMASYON

Santralin Kontrolü için Gerekli Otomasyon Yazılımı, Umman Beton Yazılım Ekibi Tarafından Sürekli Geliştirilip İyileştirilerek Müşterinin isteklerine En iyi Şekilde Cevap Verilmektedir.

Kompakt 100 Kovalı
Agrega Bunker Kapasitesi
Kare-Bunker (1)
(Kare) 4x20 M³
Agrega Taşıma Yöntemi
kova
Kova
Kullanılabilir Silo Çeşitleri
yatay-dikey-silo-2
Yatay / Dikey Silo
Kullanılabilir Mikser Tipleri
Çift Milli Mikser Seçeneği
Nakliye / Taşıma
4-containera
4 Konteyner

Video

Galeri

Kurulan tesislerimizde çekilen UC 100  Kompakt beton santrallerinin bazı fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve referanslar için satış ekibimizle geri arama yada talep formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın