fbpx

Irak Devinin Yeni Projelerinde Tercihi UMMAN Oldu

USC120-Sabit-beton-santrali

Irak Devinin Yeni Projelerinde Tercihi UMMAN Oldu

UMMAN Beton Santralleri Irak’ın önemli mütahitlerinden olan iş adamı için 2 adet USC120 Sabit Beton Santrali kurulumuna Bağdat da başlamıştır.

UMMAN kendini bir uluslararası firma olarak konumlamakta, üretmiş olduğu beton santrallerinin neredeyse tamamını ihraç etmektedir. Bu konumlamanın sonucu olarak firmamız hali hazırda dünyanın birçok  ülkesine beton santrali ihracatı gerçekleştirmektedir. Firmamız ihracat coğrafyasına yeni ülkeler eklemek için gerekli çalışmaları yürütmekle kalmamakta, aynı zamanda var olduğu pazarlardaki varlığını daha da kuvvetlendirmektedir. Sahip olduğumuz geniş üretim teknolojileri, yüksek mühendislik birikim ve becerilerini kullanarak üretmiş olduğumuz beton santralleri her ülkede mutlu müşteriler oluşturmakta ve UMMAN beton santrallerinin yaygınlığını artmasını sağlamaktadır.

Çok rijit ve sağlam yapıda olan uzun ömürlü H profillerle donatılmış şaseye ve 3000 L. çift milli mikser ile saatte 120 m3 sıkıştırılmış beton üretim kapasitesine sahip olan beton santrali aynı zamanda 4 farklı agrega malzemesinin depolanmasına ve kullanılmasına olanak sağlayan 4 gözlü agrega bunkerine sahiptir.

4×30 m³ agrega bunkerinin her bir malzeme gözü hassas agrega tartımına olanak sağlayacak çift kapak sistemi ile donatılmıştır. Agrega bunkeri tartı oluk kısmına erişim ve emniyetli bakım için çevresel bakım platformları ile donatılmıştır.Mikser yüksek basınçlı otomatik yıkama sistemine sahiptir. Mikser emniyetli kullanım ve güvenli bakım gerçekleştirilebilmesi için gerekli özel emniyet sistemlerine sahiptir. Mikser bloğu da tüm kantarlara erişim sağlayacak merdiven, platform ve korkuluklara sahiptir.

Santralin su sistemi ise su hidroforundan dolum sağlayacak boru tesisatından, su kantarından ve su dağıtım fıskiye sisteminden oluşmaktadır. Beton üretimi için gerekli su miktarının kontrolü otomatik olarak ayarlanmaktadır.

Her iki santralde de 2’şer adet 100’er tonluk çimento silosu bulunmaktadır. Her çimento silosu, düzgün çimento akışını sağlamak ve tıkanmayı önlemek amacıyla pnömatik kontrollü  valf ve nozullar ile donatılmıştır.

Omron marka otomasyon sistemi, kumanda panosu ve bilgisayar sisteminden oluşmaktadır. Müşterinin talep ettiği reçeteyi tam otomatik çalışarak sağlamaktadır.

UMMAN, yüksek kaliteli ve güvenilir beton santrali çözümleriyle dünyadaki inşaat liderlerinin öncelikli tercihi olmaya devam etmektedir.

Menü