1341. Cad (Eski 35. Cad) No: 71 İvedik Organize Sanayi / ANKARA

Darbeli Kırıcılı Primer Ünite

 Darbeli Kırıcılı Mobil Primer ünite;dayanıklılığı ve makine ömrünü arttırmak için, rotor özel çelik dökümden, paletler ve kırma plakaları ise özel alaşımlı yüksek manganlı çelikten üretilmiştir.

Kırıcı gövdesi iki parçadan oluşmakta ve hidrolik sistemle açılabilmektedir. Bu sayede,aşınan parçalara çok daha rahat ulaşılabilmekte, aşınan parçaların değişimi ve makinenin bakımları kolaylıkla yapılabilmektedir.

Geniş besleme oluğundan kırıcıya beslenen malzeme rotor paletleri tarafından kırma plakalarına çarptırılarak iki aşamada kırılır. Malzeme birinci kırma plakasında kırılarak ayarlanan ölçüye küçülmedikçe ikinci kırma plakasına geçmez, ikinci kırma plakasında kırılarak ayarlanan ölçüye gelmedikçe de boşaltma oluğuna geçmez. Bu ayarlanabilir kırma plakaları sayesinde makinadan çıkabilecek en büyük ürün ölçüsü belirlenebilir.


UMMAN BETON olarak tekerlekli yarı mobil ve paletli mobil grup seçenekleri ile müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. İmalatını yaptığımız kırıcı ve elekler sabit şasi üzerinde kullanılabildiği gibi yol standartlarının izin verdiği ölçüde mobil şasi üzerine de adapte edilebilmektedir. UMMAN BETON mobil grupları daha kısa sürede ve kolay kurulum avantajı sağlayan hidrolik ayaklar, katlanabilir konveyör ve bunker haznesi seçenekleri gibi kompakt çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Verimli bir tesis tasarımı için gereken mobil kırıcılar, mobil elekler veya aynı mobil şasi üzerinde hem kırma hem de eleme işlemlerini gerçekleştiren kapalı devre mobil kırma eleme grubu tasarımlarımız mevcuttur.

Teknik ÖzelliklerVideo
Özellik/Specification Mobile UKM Plant
Kapasite / Capacity (t/h) 150-200
Güç / Power (kW) 1,4
Kırıcı Tipi / Crusher Type UKM1112
Rotor Çapı / Rotor Diameter (mm) 1120
Rotor Genişliği / Rotor Width (mm) 1250
Kırıcı Motor Gücü / Crusher Motor Power (kW) 200
Elek Uzunluğu / Screen Length (mm) 5000
Elek Genişliği / Screen Width (mm) 2000
Elek Motor Gücü / Screen Motor Power (kW) 18,5
Elek Besleme Bandı / Screen’s Feed Conveyor (mm) 750 x 15000
Kırıcı Çıkış Bandı / Screen’s Discharge Conveyor (mm) 750 x 7000
Stok Bantları (2 Adet) / Stock Conveyor (mm) (2 P

Tesis Talep Etmek isterseniz : Tesis Talep Formu

İletişim Kurmak isterseniz: iletişim Formu

Yedek Parça Talep Etmek isterseniz: Yedek Parça Talep Formu

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: