fbpx

Çift Milli Mikserler

  1. Anasayfa
  2. Çift Milli Mikserler

1 m³ betondan 4 m³ beton üretimine kadar geniş bir kapasite aralığında sunulan Umman Çift Milli mikserlerine, proje ve uygulama gereksinimlerine göre 2 veya daha çok boşaltma kapağı, RCC üretimi için özel tasarım, yüksek basınçlı mikser içi yıkama, nem ve sıcaklık sensörü, vb gibi opsiyonel ekipmanlar monte edilebilmektedir. Müşterilerin bütün beton ihtiyaçlarını uygun, kapsamlı ve geniş yelpazede yüksek performanslı çözümler sunmaktadır. Umix Ts twinshaft Mikserlerimiz, İki adet yatay olarak monte edilmiş karıştırıcı mili olup beton karıştırma süresi ve kalitesi bakımından en uygun ideal karıştırıcı tipidir. Orta ve Yüksek kapasite isteyen firmalar tarafından tercih edilmektedir.

SAĞLAM VE DAYANIKLI

Çift Milli Beton Mikserlerimiz, sağlam çelik konstrüksiyon ve daha kalın iç aşınmaz kaplamadan yapılarak daha uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

MÜKEMMEL PALET YAPISI

Mikser grubunun ortalama ömrü, aşınmaz plakalar ve mikserin döküm kalınlığına bağlıdır.Bu yüzden Umman beton olarak mikserlerimizi son derece kalın ve aşınmaya dayanıklı plakalar ile üretmekteyiz

DÜNYA STANDARTLARINDA TASARIM

Dünya genelinde benimsenmiş olan CE standartlarında tasarlanan ürünlerimiz, kalite ve dayanıklılığı ile sektörün en fazla kullanılan iş araçlarıdır.

BAKIM PLATFORMU

Umman Mikserleri standart olarak bakım platformuna sahiptir.Bakım işlemi çok kolay bir şekilde yapılmaktadır.

UMIX TS 6000/4000

ÖZELLİK BİRİM DEĞER
Mikser Kapasitesi m³/h 4
Kuru Dolum Hacmi Litre 6000
Sıkıştırılmış Beton Litre 4000
Motor Gücü kW 2×75
Elektrik Delta Bağlantısı 380V/50Hz
Motor Devri rpm 1450
Karıştırıcı Kollar Qty 20
Sıyırıcı Kollar Qty 2+2
Hidrolik Sistem Motor Gücü kW 2.2
Karıştırıcı Kol Devri rpm 24.3
Ağırlık kg 16000

Ürün Resimleri

Video

HEMEN TEKLİF İSTEYİN
Sipariş formunu doldurduktan sonra konu ile ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz

Beton Mikserleri

Menü