BETON SANTRALLERİ

SABİT BETON SANTRALLERİ
MOBİL BETON SANTRALLERİ
KOVALI BETON SANTRALLERİ
BETON MİKSERLERİ
KOLAY
NAKLİYE VE TAŞIMA
KOLAY
BAKIM
İHTİYACINIZA ÖZEL
ÜRETİM

YÜKSEK KAPASİTELİ BETON SANTRALLERİ

UMMAN BETON SANTRALLERİ OLARAK YENİ GELİŞTİRMİŞ OLDUĞUMUZ BETON SANTRALLERİMİZ İLE TAMAMEN MÜŞTERİLERİMİZİN KURULUM MALİYETLERİNİ AZALTMAYI ARTAN ENERJİ VE YAKIT GİDERLERİNDEN %70 TASARUF ETMELERİNİ SAĞLAMAYI  HEDEFLEDİK.

TER HÜRLÜ SAHADA ÜRETİM İMKANI...

Mobil Beton Santralleri, Kısa Süreli yapılacak beton uygulamalarında, maksimum Verim ve Performans esas alınarak seri üretimde, yüksek kalite beton üretimi için tasarlanmıştır. En Büyük Avantajı Santralin Kurulumu ve Taşınması Kolaydır.

DAR ALANDA ÇALIŞMA İMKANI...

En belirgin avantajları; Maliyetinin diğer türlere nazaran oldukça düşük olması, Kara ve deniz nakliyesinde 1 veya 2 konteynerle kolay ve ekonomik nakliye, Kurulum için büyük tonajlı vinç gerektirmemesi, Kurulum için asgari düzeyde temel betonu gerektirmesi, Kurulumunun 1-2 gün gibi kısa sürede yapılabilmesi, Kullanımın sadeliğinden dolayı operatör gerektirmemesi, Yabancı ülkeler için en uygun ekonomik santral türü olmasıdır.

BETON KARIŞTIRMA MİKSERLERİ...

ÇİFT MİLLİ MİKSER
PAN MİKSER
PLANET MİKSER

UMMAN Beton Karıştırıcı Mikser beton imalatının en ekonomik şekilde üretilmesini sağlar. Her projeye uygun olması için tasarlanmış yapısıyla güçlü ve bakımı kolay avantajları ile sizler için üretilmektedir.

Yüksek performanslı beton mikserlerimiz, Dünya’nın dört bir yanındaki saygın firmalar tarafından kullanılmakta ve Umman’ın sunduğu avantajlardan yararlanmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen +90 312 394 19 90‘ü arayabilirsiniz. Bize Mail ile ulaşmak isterseniz [email protected] adresine e-mail gönderebilir ya da talep formunu doldurabilirsiniz.

Merkez Fabrika

1341. Cadde No:71 İvedik O.S.B.
Yenimahalle – ANKARA / TÜRKİYE

+90 (312) 394 19 90 (pbx)

+90 (312) 394 19 94

Hemen Ücretsiz Teklif Alın

Geri Arama

En Kısa Sürede Size Dönüş Yapalım

umman-logo

Bilgi Talep Formu

Satış Ekibimiz sizlere bilgi vermek için en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

umman-logo